Cepheler İçin Güneş Enerji Panelleri

Cepheler İçin Güneş Enerji Panelleri

Solar cepheler, güneş ışığını yakalayıp elektriğe dönüştürmek amacıyla, PV camı bina amaçlı bir malzemenin yanı sıra elektrik üreten bir malzeme olarak da kullanır.

Bölmeler, geleneksel mimari camla aynı ısı ve ses yalıtımını sağlayabilen ısı yalıtımlı güvenlik cam katmanlarından yapılmıştır, aynı zamanda doğal ışığın geleneksel camla aynı şekilde geçmesine izin verdikleri gerçeğini de göz ardı etmemektedir. Böylece PV cam bölmeleri bina cepheleri, perde duvarları, atriyumlar, gölgelikler ve teras zeminler, diğer mimari uygulamalar arasında konvansiyonel cam yerine kurulabilir. Bu cam bölmeler ayrıca mevcut bina ve tesislerin geniş bir yelpazede üzerine kurulabilir, bu nedenle hem estetik hem de enerjik bir bakış açısıyla katkıda bulunabilir.

 

Konvansiyonel camla aynı ısı yalıtımını sağlayarak, güneşten serbest temiz elektrik üretme kapasitesiyle birlikte, binaların enerji verimliliğini önemli ölçüde artırmalarına, işletme ve bakım maliyetlerini azaltmalarına ve karbon ayak izlerini azaltmalarına olanak tanır. Durma Enerji tamamen veya kısmen çatıları ve cepheleri kaplayacak PV panellerle mevcut binalarda özel çözümler sunuyor.

 

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. TIKLAYINIZ!

 

 

GÜNEŞ ENERJİSİ İÇİN, BİZİMLE HER ZAMAN TEMASA GEÇİN