Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri

 

 

Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri

 

Konusunda uzman mühendislerimiz, becerikli kurulum ekiplerimiz ve tüm süreci takip edebileceğimiz gelişmiş altyapımız sayesinde kendinizi rahat hissedeceksiniz. 

Durma Enerji; çatılar için fotovoltaik güneş enerji santralinin ön keşfi, proje tasarımı, projelendirilmesi ve ayrıca dağıtım şirketleri işlemleri için onaylarının alınma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzman mühendislerimiz ve konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile TEDAŞ ve IEC standartlarında projelerinizin tasarımını ve yönetme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Güneşten maksimum faydayı sağlamak ve kullanmış olduğumuz malzeme ile üstün bir hizmet anlayışımız vardır. 
Müşterilerimiz; iklim değişikliğine karşı koymak ve iyi birer örnek olma hedeflerine sahip kişilerden oluşmaktadır. Projeler geliştirmek, enerji tedarikçisi olmak veya geleceğe yatırım yapmak, amaçları arasında yer alır. Enerjinizi iklime zarar vermeyecek bir şekilde üretme yolunda size yardımcı oluyoruz.


Fotovoltaik ( PV ) güneş sisteminizi inşa ederken, aynı zamanda ekonomik olarak da size katkı sağlıyoruz. Gölge analizleri lisanslı programlarda mühendislerimiz ve teknik ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. 
Durma Enerji, Enerji Sisteminin sorunsuz entegrasyonunu sağlar. Bakım, onarım ve enerji santrali modernizasyonu için profesyonel mühendislik hizmetleri sunar. Profesyonel destek, elektrik santralinizin tüm yaşam döngüsü boyunca en elverişli teknik kullanılabilirliği ve ekonomik çalışması için temel oluşturur. Bu nedenle santral sahibi, işletmeci, yatırımcı veya geliştirici olarak her zaman ihtiyaçlarınıza odaklanmaktayız. 

 

En Büyük Hedefimiz, Müşteri Memnuniyetimiz!

 

Çalışma yapılacak alanda en uygun kombinasyonu sağlamak için uzman mühendislerimiz tarafından tesis düzenlerini ve temel performans göstergelerini karşılaştırmaktayız. Çıkardığımız sonuç itibariyle sizler, en uygun seçeneğe karar verebilmek için ortaya çıkan verileri objektif olarak değerlendirebilir ve ticari bir sonuca varabilirsiniz. Tüm çalışmalarımız şeffaf ve anlaşılır bir şekilde sizlere sunulmaktadır.


Geleceğimizde güçlü etkiler bırakmak ve sürdürülebilir iş performansımız için iyi ve sağlam işler yapmaktayız. Durma Enerji, planlama ve uygulama aşamalarından, bakım hizmetlerine kadar eksiksiz bir sistem ile her koşulda yanınızda durmaktadır.

 


 Sizin için en uygun iş modelini seçmek, teknik ve finansal uzmanlığımızdan yararlanmak için teklif alabilirsiniz. Linki tıklayınız.

GÜNEŞ ENERJİSİ İÇİN, BİZİMLE HER ZAMAN TEMASA GEÇİN