Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Dünya standartlarında kalite ve teknolojiyle sonsuz enerji kaynağı güneşi sizlerle buluşturuyoruz!

Güneş Enerji Panelleri

Tüm dünya tarafından kullanılabilen en verimli enerji kaynağı Güneş. Güneş sistemleri enerji tüketiminde tasarruf sağlar, kullanımı kolaydır ve ekstra maliyetlerden sizi uzak tutar. Gaz, kükürt, duman karbon gibi zararlı maddeleri barındırmaz, sizin ve doğanın sağlığını korur. 

 

Güneş Enerji Panelleri güneşten verimli şekilde enerji sağlayabileceğiniz sistemlerdir. Endura Enerji olarak biz, dünya standartlarında sağladığımız kalite ile güneş enerji panellerinizi kolaylıkla kullanmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Üstelik güneşten enerji elde elde etmek için çok sıcak iklimlerde olmanıza da gerek yok. Bahçenizde, iş yerinizde, sitelerinizin ya da apartmanlarınızın çatılarında, kamp alanlarında, teraslarınızda… Nerede olursa olsun solar enerji sistemlerini en verimli şekilde kullanabilir, kurulumun hemen ardından enerjinizi sağlayabilirsiniz. İş yerinizin / fabrikanızın enerjisini güneşin gücünden alabilirsiniz. 

 

Çatınızın güneş sistemi kurulumunda zarar görmesinden mi endişeleniyorsunuz?

 

Güneş modüllerinin minimum stresle ve çatıya nüfuz etmeden kurulmasını sağlayan aerodinamik montaj sistemi ile çözüm karşınızda! Tüm montaj sırasında vida gibi keskin küçük parçalar kullanılmıyor, delmesiz kurulum sayesinde, hassas çatı kaplamasına zarar vermeden montajı tamamlıyoruz!

TİCARİ ÇATILAR İÇİN

Güneşte enerjiniz var!

Ofis binaları, otoparklar, üretim binaları, lojistik alanları. Her tür bina çatısı güneşten enerji sağlamanız için bir fırsat sunar. 

 

Biz de sizlerle birlikte ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda projenizi analiz ediyor, hazırlıyor, en uygun çözümü buluyoruz. 

 

Çatınıza en uygun montaj sistemi ile kullanımı kolay, güvenli, dayanıklı, çevre ve kullanıcı dostu PV sistemleri kuruyoruz. 

 

Güneş paneline değen ilk güneş ışığı ile siz de ekonomik, çevreci, tasarruflu güneş enerjisi ile tanışmış oluyorsunuz.

 

İşletmenizin güneş PV sistemi için düz bir çatısı yok mu? Araç park yerleri yenilenebilir enerji kullanmanın harika bir yolu! Bu şekilde, örneğin elektrikli araçlarınız için de doğrudan enerji üretebilirsiniz.

KONUTLAR İÇİN

Evinize güneş enerjisiyle değer katın!

Konutlarınız için PV sistemle güneş enerjisinden faydalanın, tasarruf edin!

 

PV sistemler, güneş ışınlarını doğru akıma dönüştürmek için yarı iletken bir malzeme kullanır ve sonrasında bu akım inverter aracılığı ile alternatif akıma dönüşür.

İşte enerjiniz hazır!

Üstelik bir kez PV sistemine sahip olduğunuzda 30 yılı aşkın bir süre için yatırım yapmış olursunuz. Sistemde herhangi bir hareketli parça bulunmaz, uzun ömürlü ve kalitelidir, gürültü yapmaz. Yakıt maliyeti olmadığı gibi enerji maliyetinizi de düşürmeye yardımcı olur.

Konutunuzun çatısı için en doğru ve dünya standartlarında PV sistemi birlikte tasarlıyor, sizin için özenle kuruyor ve güneşin enerjisinden faydalanmanızı sağlıyoruz!

CEPHELER İÇİN

Sizin cepheniz enerji üretiyor mu?

Solar cepheler konvansiyonel camla aynı ısı yalıtımını sağlayarak güneşten elektrik üretme kapasitesiyle birlikte binaların enerji verimliliğini artırmalarına, işletme ve bakım maliyetlerini azaltmalarına ve karbon ayak izlerini azaltmalarına olanak tanır. 

 

Mevcuttaki binanızın kısmen çatı ve cephelerini kaplayacak PV panelleri ile konvansiyonel cam yerine enerjinizi güneşten alan sistemleri tercih edebilirsiniz. Endura enerji olarak enerjinizi güneşten almanız için en optimum çözümlerle yanınızdayız!

OTOPARKLAR İÇİN

Gelecek için bugünden temiz enerji!

Ticari otoparklarınız güneş enerjisi elde etmek için benzersiz alanlardır. Otopark üzeri PV uygulamalarıyla siz de geleceğe katkı sağlayan bir işletme olabilir, çevreci kimliğinizle fark yaratabilir, yatırımlarınızın karşılığını güneş enerjisi ile alabilirsiniz.

 

Sadece ticari bir işletme sahibi olmanız gerekmez. Evsel PV otopark uygulamalarıyla bugünden geleceğe hazırlanabilirsiniz. Enerjinizi üreten PV teknolojili otoparklar ile karbon ayak izinizi azaltabilir, elektrikli araçlarınızı şarj edebilir, elektrik maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Mühendislik ve Müşavirlik

Profesyonel mühendislik hizmetimizle hazırız!

Hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ön keşif, proje tasarımı, projelendirme ve onay prosedürleri uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Tedaş ve IEC standartlarında projelerinizi tasarlıyor ve yönetiyoruz. Enerji sisteminin sorunsuz entegrasyonunu sağlıyor, bakım, onarım ve enerji santrali modernizasyonu için profesyonel mühendislik hizmeti sunuyoruz. 

Yatırım Danışmanlığı Hizmeti

Enerjinizi güneşten almak için tüm adımlarda danışabileceğiniz tek adres

Endura Enerji olarak yatırımcılarımız için tüm süreçleri yönetiyoruz.

 

Teknik şartnameleri hazırlıyor, finansal fizibiliteleri çıkarıyor, projeniz için doğru ekipmanları seçiyoruz.

 

 • Hazırlık ve montaj sonu kontrolleri,
 • EPC sözleşmelerinin hukuksal yönetimi,
 • Tesisi devreye alma testlerinin takibi ve raporlanması,
 • Sigorta süreçleri,
 • ISG yönergelerinin uygulama takibi,
 • İmalat süreçlerinde test ve sertifikasyon kontrolleri


Uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştiriliyor, sizler için tam hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Ölçüm ve Raporlama Hizmetleri

Güneş enerjisi sistemlerinizin periyodik kontrol ve bakımı için yanınızdayız!

Enerji sistemlerinin kuruluşu ve kullanımının ardından performans ölçümleri ve enerji üretim takibini de temel sorumluluklarımız arasına alıyoruz. 

 

Çevresel sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak, güneş enerjisi sistemleri aracılığıyla gelişmiş enerji verimliliği ile tüm müşterilerimiz için daha yüksek bir yaşam kalitesini korumayı destekliyoruz.

 

Ölçüm ve raporlama hizmetleri adına sunduklarımız;

 

 • 365 gün 7/24 online izleme sistemi
 • Panel temizleme, sorun giderme, onarım, enerji analizi, devreye alma, yeniden devreye alma
 • Performans geliştirme
 • Saha Kabul işlemleri / Saha Kabul Testi
 • Koruyucu ve düzeltici bakım ve onarım hizmeti
 • Gelişmiş ve önleyici bakım ve onarım hizmeti
 • Bakım ve onarım yönetimi ve raporlama

 

Garanti uzatma ve bireysel yedek parça sözleşmeleri, modüllerin temizliği ve termografik analizi, sigorta ile ilgili ipuçları ve öneriler

Mikro Grid & Hibrit Uygulamalar

Akıllı şebeke ile enerjinizi depolayın!

Güneş enerjinize istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz, %100’e kadar elektrik maliyeti tasarrufu sağlamanıza olanak tanıyan, halka açık şebekenizde kesinti yaşasanız bile güç kaynağınızın olduğu, tükettiğiniz enerji kadar güneş enerjisi miktarı artırdığınız akıllı şebekenize merhaba deyin!

 

Akıllı şebekeler, geleneksel ve dağıtık üretim elemanları, iletim hatları, operatörler ve tüketiciler gibi elektrik şebekesine bağlı bulunan çok sayıda birimden oluşur.  Enerji depolama teknolojileri, elektrik şebekesinin esnek bir yapıya kavuşmasını sağlar ve şebeke yönetimi sırasında hareket kabiliyetini artırır. Birincil kaynakların yetersiz kaldığı noktalarda sisteme esneklik sunar. Enerji Depolama Teknolojilerinin sunduğu bu kolaylıklar dağıtım sistemlerindeki güvenilirliği, çeşitliliği, güç kalitesinin iyileştirilmesini ve ekonomikliği destekler.

 

Ayrıca yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygınlaşması ve gelişmesi bakımından da önemli role sahiptir.

 

Enerji depolama sistemleri, güneş parlamadığında bile güneş enerjisini kullanmanızı sağlar. Daha fazla bağımsızlık kazanırsınız, gün içinde ürettiğiniz güneş enerjisini depolayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda enerjinizi kullanabilirsiniz.

 

Depolama birimlerimiz her sistemle uyumludur. Mevcutta bir PV tesisiniz varsa depolama birimlerinden biriyle hemen güçlendirebilirsiniz.

Bakım ve İşletme Hizmetleri

Enerjiniz güneşten, desteğiniz bizden!

Güneş enerjisi projelerinin işletimi ve bakımı konusunda uzun vadeli destek sunuyoruz. Uzman teknik ekibimiz rutin kontroller ve takipler sayesinde herhangi bir aksaklık ya da arızayı önceden tespit edebiliyor, böylece büyük teknik aksaklıkların engellenmesini sağlıyoruz.


Bakım ve işletme sistemimiz yatırımlarınızın uzun vadede sorunsuz şekilde çalışması için var.


• Uzaktan gözlemleme
• Muayene ve bakım
• Hızlı sorun giderme
• Gelirin net sunumu
• Bakım ve güçlendirme
hizmetlerimizle enerjinizin devamlılığına destek oluyoruz.


Güvenlik kontrolleri esnasında arızalı bölümlerin garanti ve yedek parça sözleşmesine ilişkin tavsiye ve çözümlerimizle, düzenli olarak modüllerin temizlenmesi, termografik analizleri ortaya çıkarılması, yapılması gereken sigorta konusunda ipuçları ve tavsiyelerle her adımda yanınızdayız.


Garanti durumlarında destek ve onarım süreçleri ekiplerimiz tarafından yerine getiriliyor.