Neden Güneş Enerjisi

Hizmetlerimiz

Küresel ısınma, sürdürülebilirlik, doğa, geleceğe daha temiz bir dünya bırakma amacı… 

Günümüzde tüm dünyanın ortak konuları bunlar. Yenilenebilir enerji teknolojileriyle doğaya ve geleceğe katkı sağlamak için tüm dünya harekete geçmiş durumda.

Güneş enerjisi ücretsiz, erişilebilir, sonsuz bir enerji kaynağıdır.

Evinizin tüm enerji ihtiyacını güvenli ve temiz güneş enerjisinden elde edebilirsiniz.

Dünyanın en eski enerjisidir, ilk kez M.Ö. 7. Yüzyılda kullanıldığına dair teoriler bulunur.

Uzay endüstrisi 1950’lerin başlarında uzay araçlarına güç sağlamak için güneş enerjisi kullanmaya başladı bile.

Güneş paneli sistemleri emlak piyasasında da oldukça etkili, yapılan araştırmalar güneş enerjisi paneline sahip evlerin değerini %4.1’e kadar artırdığını gösteriyor.

Güneş enerjisi günümüzde artık dünyanın en çok tercih ettiği enerji sistemi oldu, 2022’de ABD’nin elektrik üretiminin neredeyse %50’si güneşten sağlanacak.

Sürdürülebilirlik

“Sürdürülebilir kalkınma, gelecek nesillerin kendi ihtiyaçlarını karşılama yeteneğinden ödün vermeden günümüz ihtiyaçlarını karşılar”.

Biz sürdürülebilirlik politikamızla, ekonomik büyüme, çevrenin korunması ve sosyal koruma arasında bir denge sağlamayı hedefliyoruz. Gezegenimiz, insanlığın geleceği ve ekonomimizin istikrarı için en önemli konu. Yenilenebilir enerjilerin enerji piyasasının geleceği olduğunu biliyoruz. Tüm kararlarımızda, ürünlerimizde, hizmetlerimizde ve taahhütlerimizde sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmaya, kaynakların sorumlu kullanımını teşvik etmeye, çevreyi ve biyoçeşitliliği korumaya çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik Politikamız

  • Hizmet verdiğimiz tüm pazarlarda temiz fotovoltaik enerji çözümlerinin ve enerjinin verimli kullanımını aktif olarak teşvik ediyoruz, böylece CO₂ emisyonlarını azaltmaya yardımcı oluyoruz.

  • Tedarik zincirinin bir parçası olarak, çevre sorunlarının çözümüne yönelik faaliyetleri teşvik ediyoruz.

  • Çalışanlarımızın sürdürülebilirlik ve çevre konularındaki farkındalığını güçlendiriyoruz. 

  • Günlük iş faaliyetlerimizin yarattığı atıkları en aza indirmek ve geri dönüştürmek için iç süreçlerimizi ve teknolojilerimizi optimize ediyoruz.