Kurumsal

Kurumsal / Hakkımızda

Doğanın enerjisiyle tanışın.

Endura Enerji, yenilenebilir enerji teknolojileri, güneş enerji santralleri mühendisliği, taahhüt ve işletme konularında uzman ekibiyle bir çok projeyi yüksek teknoloji ürünlerle hayata geçirerek güneşin enerjisini müşterileriyle buluşturuyor.

Endura Enerji temiz enerji temini ve üretimi konusunda 16 yıllık deneyime sahip olarak, PV güneş sistemlerinin A dan Z ye projelendirme ve uygulanmasında uzmandır. Endura mühendisliği sürdürülebilir enerji mühendisliğinde yüksek performans demektir.

16 yıllık
sektör deneyimi

Enerjinizi güneşle yeniliyoruz.

Projelerimizdeki başarı, nitelikli ve uzman mühendis ekibimize dayanıyor. Güneş enerjisi çözümlerinde teknik detaylara hakim bir ekiple çalışmanın getirdiği güvenle her geçen gün yeni projelere imza atıyoruz. İşletmemiz güven ve itibar üzerine kuruludur. Tüm paydaşlarımızla kurduğumuz ilişkiler, etik kurallar doğru iş yönetiminde bizlere kılavuzdur.

Kaliteli hizmet ve mühendislik uygulamaları için kaliteli yerli ve ithal tedarik noktaları kullanan etkin işbirlikleriyle projeden montaja hizmet vermektedir.Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve yenilikçi yaklaşımlar ile sürekli gelişim amacını gözeten şirketimiz Güneş enerjisi sistem ve uygulamalarında ulusal pazarda etkin bir oyuncu olarak konumlanmaktadır.

İstekleriniz dikkatimizin odağındadır

Çözüm Ortaklarımız

Ticari PV Güneş Sistemlerinizin inşası için şirket uzmanlarımıza güvenin. Bize güvenin çünkü istekleriniz dikkatimizin odağındadır.